Par mums

  1. Before
  2. After

Septiņi gadi pārvadājumu nozarē

2007. gadā Arfi Line izveidoja divi gados jauni, bet jau pieredzējuši un azartiski loģistikas speciālisti Artis un Filips. Apvienojot ne tikai vārdu pirmās zilbes, bet arī idejas un spēkus, radās Arfi Line, kas šobrīd ir viens no Latvijas loģistikas un transporta pakalpojumu līderiem Baltijā. Kopš uzņēmuma dibināšanas Arfi Line ir mērķtiecīgi veidojis loģistikas profesionāļu komandu, kas spēj operatīvi un prasmīgi piedāvāt labākās pārvadājumu iespējas Eiropas un Skandināvijas valstīs. Arfi Line komanda runā latviešu, krievu, angļu, vācu, lietuviešu un igauņu valodās, aug un attīstās, un dara to kopā ar saviem klientiem, kuru lojalitāte ir labākā liecība Arfi Line sniegtajam servisam!

 

2007

Apvienojoties domubiedriem, tiek dibināts Arfi Line.

2010

2010. gads uzņēmuma vēsturē zīmīgs ar pirmā 10 miljonu eiro apgrozījuma sasniegšanu.

2014

Septiņu gadu laikā ir vairākas reizes audzis Arfi Line Latvijas biroja darbinieku skaits, kā arī 2011. gadā nodibināta filiāle Lietuvā, bet 2014. gadā – Igaunijā.

 

Mēs lepojamies

  • ar mūsu sasniegumiem un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Mēs zinām, ka ikvienam klientam varam piedāvāt vislabāko servisu. Zvaniet (+371)27888333 un pārliecinieties paši!

  • 3562 lojāli un gandarīti klienti

  • 103 370 līdz šim pārvadātu kravu